Pieczemy dla Państwa od 30 lat

Od zawsze jest to firma rodzinna, więc zależy nam by piekarnia cały czas się rozwijała i osiągała sukcesy.

Piekarnia Bogusz została
założona w 1994 roku w Łodzi.

Od zawsze jest to firma rodzinna, więc zależy nam by piekarnia cały czas się rozwijała i osiągała sukcesy. Dlatego jesteśmy tu każdego dnia obecni, nadzorujemy procesy produkcji, a nawet sami bierzemy w nich czynny udział. W naszą pracę wkładamy całe nasze serce.

Naszym celem jest dostarczanie na rynek regionalny zdrowego i świeżego pieczywa dla jak najszerszego grona odbiorców. Wyroby piekarskie naszej firmy są od zawsze produkowane na naturalnym zakwasie bez żadnych środków konserwujących. Z roku na rok co raz więcej konsumentów darzy nas zaufaniem doceniając przy tym zdrowe walory naszego pieczywa.

Piekarnia jest stale rozbudowywana i modernizowana w celu poprawy jakości naszych produktów. W ciągu naszego istnienia kilkukrotnie przenosiliśmy się do co raz większych budynków.

By odpowiedzieć na zapotrzebowanie na nasze pieczywo w roku 2011 otworzyliśmy nową placówkę, która jest jedną z najnowocześniejszych piekarni w całym regionie. Po kilku latach ponownie ją rozbudowaliśmy, dzięki czemu możemy się otworzyć na nowe rynki produkcyjne. Współpraca z nami to wybór sprawdzonej firmy z bogatymi tradycjami. Prawie 25 lat wypieku pieczywa w regionie to osiągnięcie i zobowiązanie wobec wszystkich klientów, którzy celowo poszukują naszych wyrobów.

Wyróżnienia i
nagrody


Z uwagi na naszą codzienną pracę w której skupiamy się na zapewnieniu najwyższych jakości, rzadko bierzemy udział w konkursach. Nawet gdy zdobędziemy jakieś wyróżnienie, zazwyczaj dyplomy i wyniki pozostawiamy dla siebie.

Uważamy, że klient potrafi wybrać dobre pieczywo, które obroni się samo. Jest jednak pewien konkurs z którego jesteśmy dumni.

22 listopada 2011 roku piekarnia Bogusz zdobyła główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie Państwowej Inspekcji Pracy „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie otrzymaliśmy statuetkę „Mecum Tutissimus Ibis” z rąk głównej inspektor pracy Anny Tomczyk. Nagroda ta oznacza, że rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa pracy w naszym zakładzie wykraczają poza przyjęte standardy.

Dzięki wygranej w konkursie piekarnia została wpisana na Złotą Listę Pracodawców. Tym samym dołączyliśmy do elitarnej grupy pracodawców dla których ważna jest odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy.

Możliwość udziału w konkursie na szczeblu krajowym została poprzedzona zdobyciem pierwszego miejsca w edycji regionalnej konkursu. Dodatkowo nasza piekarnia dostała również specjalne wyróżnienie od prezesa Związku Rzemiosła Polskiego Jerze Bartnika.

Zapraszamy do kontaktu.

Porozmawijamy o naszych produktach, współpracy i wspólnej przyszłosci.

Przejdź do kontaktu

Zadzwoń do nas
+48 42 643 3123
Adres siedziby
ul. Laskowicka 28/36
Łódź